Oferta pracy

Konstruktor na dziale produkcji

Nazwa firmy: INNOW

Branża: Wyroby Medyczne (produkcja/sprzedaż)

Stanowisko: Konstruktor na dziale produkcji – Lider

Miasto (praca): Ruda Śląska
Województwo: Śląskie

Obowiązki:
1) Projektowanie i konstrukcja sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego.
2) Przygotowywanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych produktów oraz wprowadzanie zmian w już istniejących wyrobach.
3) Tworzenie i kompleksowe zarządzanie dokumentacją techniczną (modele 3D oraz rysunki 2D).
4) Nadzór techniczny nad produkowanymi wyrobami.
5) Zarządzanie podległym (6-8 osobowym) zespołem produkcyjnym
6) Inicjowanie zmian technologicznych oraz materiałowych w celu poprawy jakości oraz wydajności produkcji.
7) Współpraca z Działem Handlowym

Komentarz: Na proponowanym przez nas stanowisku łączy się umiejętności w zakresie konstruowania/projektowania
oraz funkcje kierowania produkcją (mały zespół produkcyjny 6-8 osób).

Wymagania:
1) Wykształcenie wyższe, techniczne (np. mechanika i budowa maszyn, zarządzanie i inżynieria produkcji)
2) Zainteresowania w zakresie konstruowania, budowy, produkcji
3) Znajomość zasad konstruowania i rysunku technicznego
4) Znajomość programów z grupy CAD (preferowany Alibre Design)
5) Umiejętność obsługi MS Office
6) Podstawowe umiejętności z zakresu zarządzania małym zespołem pracowniczym
7) Zdolność analitycznego myślenia oraz nastawienie na realizację celu
8) Samodzielność

Mile widziane:
1) Doświadczenie na podobnym stanowisku.
2) Znajomość oprogramowania Alibre Design.

Oferujemy:
1) Ciekawą i odpowiedzialną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (ponad 35 lat doświadczenia).
2) Umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy.
3) Pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku
4) Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz doświadczenia zawodowego.
5) Dużą swobodę w działaniu (możliwość realizacji własnych pomysłów)
6) Otwartość w kontaktach i pełną pomoc ze strony Zarządu INNOW

Adres siedziby: Ustrońska 8, 40-763 Katowice

Osoba do kontaktu: Michał Wyciślik
E-mail: biuro@innow.pl
Telefon: 32 252 67 56

Stanowisko

Konstruktor na dziale produkcji – LIDER

Data zamieszczenia: 2023-04-03, data ważności: do odwołania