Porównywarka
Innow

Wchodzisz na stronę polskiego producenta, na której znajdziesz wyroby medyczne. Pamiętaj, żeby korzystać z nich zgodnie z ich instrukcją używania i etykietą. Przedstawione są również wyroby medyczne przeznaczone jedynie dla profesjonalistów posiadających odpowiednie kwalifikacje. Klikając przycisk "Wchodzę" oświadczasz, że przyjąłeś do wiadomości powyższe ograniczenia.

WCHODZĘ REZYGNUJĘ

25-lecie firmy INNOW

We wrześniu 2009 minęło 25 lat od rozpoczęcia działalności firmy INNOW. Z tej okazji dla naszych klientów i sympatyków przygotowaliśmy szereg miłych upominków, które przekazaliśmy podczas targów REHABILITACJA 2009 w Łodzi. Spotkanie z naszymi miłymi gośćmi przebiegało więc w tym roku w wyjątkowo radosnej atmosferze.

Wśród najciekawszych upominków jakie przygotowaliśmy, znalazła się najnowsza płyta wydana przez firmę INNOW zatytułowana « W starych nutach babuni ». Krążek zawiera zbiór niewydawanych od kilkudziesięciu lat utworów znanych przedwojennych spółek autorskich, w tym m. in. : Starski, Petersburski, Włast, Erwin, Karasiński, Maciejowski i inni. To płyta niepowtarzalna, nagrana w oparciu o zachowany materiał źródłowy w aranżacjach Stefana Sandeckiego. Śpiewa i czaruje swym głosem Jan Wyciślik, artysta scen operowych i operetkowych Wiednia i Linzu.

Kilku utworów z płyty można odsłuchać na stronie oficjalnej stronie internetowej wykonawcy lub włączyć SZAFĘ GRAJĄCĄ >>>

Płytę można nabyć w audiofilskich księgarniach muzycznych lub w SKLEPIE INTERNETOWYM

* * * * *

Pozostałe płyty CD wydane nakładem firmy INNOW: